Dukla
2012-09-17 10:37:30

16 września w Dukli odbył się Bieg Górski na Górę Cergową, w którym również udział wzięli zawodnicy z Klubu Biegacza z Krościenka Wyżnego. Po starcie sportowców na górę Cergową, rozpoczęto rywalizację wśród dzieci i młodzieży. Nasi reprezentanci po raz kolejny udowodnili, że są grupą biegaczy, z którymi trzeba się liczyć. Nasza najmłodsza zawodniczka Dominika Hawrot minimalnie przegrała na ostatnich metrach biegu ze znacznie wyższa i o rok starszą zawodniczką zajmując ostatecznie II miejsce. W starszej kategorii wiekowej (rocznik 2000-2001) zajęliśmy dwa miejsca na podium. I miejsce zdobyła Klaudia Urban natomiast III miejsce Karina Hawrot. Uznanie należy się również naszym zawodnikom. Jan Szmyd w biegu na 800 metrów zajął III miejsce, natomiast w biegu głównym na Górę Cergowa w swojej kategorii wiekowej nasi zawodnicy zajęli : I miejsce Konrad Dziedzic i III miejsce Stanisław Jaźwiecki wśród mężczyzn oraz Gabriela Ekiert II miejsce wśród kobiet.

Czytano: 863 razy

URZĄD GMINY W KROŚCIENKU WYŻNYM, UL. POŁUDNIOWA 9, 38-422 KROŚCIENKO WYŻNE
TEL.: 13 431 51 90, 13 431 51 06
E-MAIL: urzad@kroscienkowyzne.pl
statystyka
Produkcja i hosting: ZETO-RZESZÓW Strony www - Strony internetowe - Aplikacje internetowe - Sklepy internetowe - Portale korporacyjne