PÓŁFINAŁY MISTRZOSTW POLSKI - AWANS KATARZYNY KULIGI
2013-04-28 16:27:49

Bardzo miłą niespodziankę sprawiła Katarzyna Kuliga na rozrywanych w Krakowie, w dniu 27 kwietnia 2013 Półfinałach Mistrzostw Polski kadetek. Reprezentantka KTS GOSiR Krościenko Wyżne, wygrała wszystkie swoje pojedynki, (tracąc zaledwie jednego seta) i zajęła 1 miejsce w turnieju. Uzyskała tym samym prawo startu w Mistrzostwach Polski Kadetek, które odbędą się w dniach 27-30 czerwca 2013 w Radomsku. Rozstawiona z numerem 4, Kasia pokonała kolejno Aleksandrę Chrabąszcz (nr 5 na liście startowe) z UKS Olesno 3-0 (10,6,10), w półfinale Maję Janiszewską (nr 1) z MLUKS DWÓJKA Rawa Mazowiecka 3-1 (-8,10,8,9) oraz w finale Karolinę Piasecką (nr 2) z UKS GIM-TIM 5 Stalowa Wola 3-0 (4,10,5). Awans na Mistrzostwa Polski, to jak do tej pory największy sukces zawodniczki z Krościenka.

Ponadto w zawodach uczestniczyła drużyna juniorów z KTS GOSiR, w składzie Grzegorz Tomoń, Norbert Wojtuń oraz Rafał Józefczyk. Zajęli oni 3 miejsce w swojej grupie. Zwyciężyli KS ELTA Łódź 3-1 oraz doznali dwóch porażek w stosunku 1-3 z KS BRONOWIANKA Kraków oraz z SKTS Skarżysko Kamienna.

Czytano: 602 razy

URZĄD GMINY W KROŚCIENKU WYŻNYM, UL. POŁUDNIOWA 9, 38-422 KROŚCIENKO WYŻNE
TEL.: 13 431 51 90, 13 431 51 06
E-MAIL: urzad@kroscienkowyzne.pl
statystyka
Produkcja i hosting: ZETO-RZESZÓW Strony www - Strony internetowe - Aplikacje internetowe - Sklepy internetowe - Portale korporacyjne