MISTRZOSTWA PODKARPACIA MŁODZIEŻOWCÓW
2018-02-05 12:01:44
GRAD MEDALI
W MISTRZOSTWACH PODKARPACIA MŁODZIEŻOWCÓW

W dniu 3 lutego 2018 roku, w Krościenku Wyżnym odbyły się Indywidualne Mistrzostwa Podkarpacia Młodzieżowców w tenisie stołowym. Patronat nad imprezą objął Pan Dariusz Sobieraj Radny Sejmiku Województwa Podkarpackiego. Turniej zdominowali zawodnicy z Krościenka Wyżnego i Krosna, którzy zdobyli większość medali. Finał był wewnętrzną sprawą zawodników z Krościenka. Mistrzem województwa został Kamil Klocek, który pokonał Rafała Stąpora. Obaj zwyciężyli też w grze podwójnej, pokonując Adriana Szczurka (KTS GOSiR) i Dawida Pelczara z Krosna.  Miłą niespodziankę sprawiła Katarzyna Kuliga, która zwyciężając Karolinę Piasecką z UKS GIM-TIM 5 Stalowa Wola uzyskała awans na Mistrzostwa Polski. Udział w Mistrzostwach Polski, które odbędą się w dniach 15-18 lutego 2018 roku w Ustrzykach Dolnych, miał wcześniej zapewniony Kamil Klocek na podstawie ogólnopolskiej listy rankingowej, a ponadto awans wywalczył jeszcze Rafał Stąpor. Tytuł mistrzowski w grze mieszanej przypadł parze Kamil Klocek/Katarzyna Kuliga. Mateusz Michna, który również reprezentował KTS GOSiR uplasował się na 7 miejscu. Zawodnicy KTS GOSiR Krościenko Wyżne zdobyli łącznie 10 medali (5 złotych, 4 srebrne i 1 brązowy).

Poniżej medaliści Mistrzostw Podkarpacia Młodzieżowców:
Gra pojedyncza mężczyzn:
1. Kamil Klocek (KTS GOSiR Krościenko Wyżne) – limit na Mistrzostwa Polski
2. Rafał Stąpor (KTS GOSiR Krościenko Wyżne) –awans na Mistrzostwa Polski
3-4. Dawid Pelczar (KSTS MOSiR „Karpaty” Krosno) – awans na Mistrzostwa Polski Hubert Kopczyk (UKS TKKF MOSiR Dukla)

Gra pojedyncza kobiet:
1. Dominika Banaś (KSTS MOSiR „Karpaty” Krosno) – limit na Mistrzostwa Polski
2. Elżbieta Lech (KSTS MOSiR „Karpaty” Krosno) – awans na Mistrzostwa Polski
3-4. Katarzyna Kuliga (KTS GOSiR Krościenko Wyżne) – awans na Mistrzostwa Polski
Patrycja Jucha (KSTS MOSiR „Karpaty” Krosno) – limit na Mistrzostwa Polski

Gra podwójna mężczyzn:
1. Rafał Stąpor/Kamil Klocek (obaj KTS GOSiR Krościenko Wyżne)
2. Adrian Szczurek/Dawid Pelczar (KTS GOSiR Krościenko Wyżne/KSTS MOSiR „Karpaty” Krosno)
3-4. Hubert Kopczyk/Mateusz Włoch (obaj UKS TKKF MOSiR Dukla) Maksymilian Miłoś/Bartłomiej Wiśniewski (UKS „Spartakus” Kolbuszowa/KSTS MOSiR „Karpaty” Krosno)

Gra podwójna kobiet:
1. Dominika Banaś/Patrycja Jucha (obie KSTS MOSiR „Karpaty” Krosno)
2. Katarzyna Kuliga/Elżbieta Lech (KTS GOSiR Krościenko Wyżne/KSTS MOSiR „Karpaty” Krosno)
3. Karolina Piasecka/Barbara Wereda (obie UKS GIM-TIM 5 Stalowa Wola)

Gra mieszana:
1. Kamil Klocek/Katarzyna Kuliga (oboje KTS GOSiR Krościenko Wyżne)
2. Rafał Stąpor/Elżbieta Lech (KTS GOSiR Krościenko Wyżne/KSTS MOSiR „Karpaty” Krosno)
3-4. Bartłomiej Wiśniewski/Dominka Banaś (oboje KSTS MOSiR „Karpaty” Krosno) Dawid Pelczar/Patrycja Jucha (oboje KSTS MOSiR „Karpaty” Krosno)

Czytano: 353 razy

URZĄD GMINY W KROŚCIENKU WYŻNYM, UL. POŁUDNIOWA 9, 38-422 KROŚCIENKO WYŻNE
TEL.: 13 431 51 90, 13 431 51 06
E-MAIL: urzad@kroscienkowyzne.pl
statystyka
Produkcja i hosting: ZETO-RZESZÓW Strony www - Strony internetowe - Aplikacje internetowe - Sklepy internetowe - Portale korporacyjne