I GRAND PRIX PODKARPACIA w kategoriach młodzieżowych
2017-10-12 13:15:38
                Inauguracja nowego sezonu 2017/2018 miała miejsce hali MOSiR w Nowej Sarzynie, gdzie przez dwa weekendy września odbywały się 1 Grand Prix Podkarpacia w kategoriach młodzieżowych. W dniu 9 września 2017 roku odbyło się I GPPod Kadetów. KTS GOSiR Krościenko Wyżne reprezentował młodzik Filip Dereń, który zajął miejsce w przedziale 13-16. Tydzień później 16 i 17 września rozegrane zostały turnieje w kategoriach młodzików i juniorów. Występujący w swojej kategorii młodzików, Filip Dereń zajął wysokie 4 miejsce.
               Natomiast wśród juniorów najlepszy w województwie okazał się zawodnik KTS GOSiR Szymon Seroka, który zwyciężając w zawodach uzyskał bezpośredni awans do 1 Grand Prix Polski Juniorów, które odbędzie się w dniach 20-22.10.2017r. w Brzegu Dolnym. Pozostali zawodnicy z Krościenka, tj. Filip Dereń, Urszula Dereń oraz Karolina Łącka uplasowali się odpowiednio na miejscach w przedziale 25-28, 9-12 oraz 17-19.

1 Grand Prix Polski Młodzików odbyło się w dniach 29.09-01.10.2017 r. w Krakowie, na obiektach Bronowianki. Bardzo dobrze zaprezentował się Filip Dereń z KTS GOSiR, który w pierwszym dniu zawodów eliminacyjnych, zwyciężając wszystkie swoje gry uzyskał awans do sobotniego turnieju głównego. Rozstawiony z odległym 52 numerem Filip zajął drugi miejsce w swojej grupie (zwyciężając 2 z 3 gier) i znalazł się wśród najlepszych 32 zawodników turnieju. W kolejnych dwóch partiach uległ jednak w stosunku 1-3, kolejno Szymonowi Wiśniewskiemu z KS Bogoria Grodzisk Mazowiecki i Dawidowi Szczygłowi z PKS Kolping Jarosław, co nie pozwoliło przesunąć się wyższej w klasyfikacji i ostatecznie zajął miejsce w przedziale 25-32.

Czytano: 340 razy

URZĄD GMINY W KROŚCIENKU WYŻNYM, UL. POŁUDNIOWA 9, 38-422 KROŚCIENKO WYŻNE
TEL.: 13 431 51 90, 13 431 51 06
E-MAIL: urzad@kroscienkowyzne.pl
statystyka
Produkcja i hosting: ZETO-RZESZÓW Strony www - Strony internetowe - Aplikacje internetowe - Sklepy internetowe - Portale korporacyjne