Mistrzostwa Podkarpacia
2016-03-07 13:09:38

W dniu 6 marca 2016 roku Krościenko Wyżne gościło najlepszych zawodników województwa w kategorii młodzieżowców. Turniej objęty został patronatem przez Radnego Sejmiku Województwa Podkarpackiego pana Dariusza Sobieraja. W mistrzostwach wystąpiło trzech zawodników KTS GOSiR Krościenko Wyżne, Grzegorz Tomoń, Norbert Wojtuń oraz Rafał Józefczyk. Bardzo dobrze zaprezentował się Grzegorz, który indywidualnie wywalczył tytuł wicemistrzowski i awans na Mistrzostwa Polski, które odbędą się w Brzegu Dolnym w dniach 14-17 kwietnia 2016 rok a w grze podwójnej w parze z Piotrem Cyrnkiem (KS „Pegaz” Łańcut) zdobył złoty medal. Ponadto w grze podwójnej brązowe medale przypadły również dla Norberta i Rafała, którzy stanęli na najniższym stopniu podium.