MISTRZOSTWA PODKARPACIA JUNIORÓW
2015-04-19 00:00:00

W dniu 28 marca 2015 roku, w Pruchniku odbyły się Drużynowe Mistrzostwa Podkarpacia w kategoriach młodzieżowych. Bardzo dobrze zaprezentowali się juniorzy KTS GOSiR Krościenko Wyżne, w składzie Filip Kociuba, Norbert Wojtuń i Adrian Szczurek, którzy uplasowali się na drugiej pozycji, zdobywając wicemistrzostwo województwa. Dzięki temu uzyskali awans na Mistrzostwa Polski, które odbędą się w dniach 1-3 maja 2015 roku, w Krakowie.

Indywidualne Mistrzostwa Juniorów miały miejsce w Jarosławiu w dniu 12 kwietnia 2015 roku. Tytuł wice mistrzowski wywalczył Filip Kociuba, który w grze finałowej uległ Hubertowi Kopczykowi z KU AZS POLITECHNIKA Rzeszów 2-3. Kolejne dwa medale, tym razem brązowe wywalczył Filip w grze podwójnej z kolegą klubowym Adrianem Szczurkiem oraz w mikście z Patrycją Juchą z KSTS Krosno. Piąte miejsce indywidualnie zajął Adrian Szczurek, a w przedziale 13-16 uplasował się Norbert Wojtuń.

Czytano: 537 razy

URZĄD GMINY W KROŚCIENKU WYŻNYM, UL. POŁUDNIOWA 9, 38-422 KROŚCIENKO WYŻNE
TEL.: 13 431 51 90, 13 431 51 06
E-MAIL: urzad@kroscienkowyzne.pl
statystyka
Produkcja i hosting: ZETO-RZESZÓW Strony www - Strony internetowe - Aplikacje internetowe - Sklepy internetowe - Portale korporacyjne